Hoşgeldiniz
Alışveriş Sepetim

ŞERİT LED HAZIR SETLERİ

ŞERİT LED HAZIR SETLERİ

RGB Şerit Led ve RGB Led Kontrol Cihazlarıyla oluşturduğumuz hazır setlerle tekrar karşınızdayız. RGB Şerit Led setleri profesyonel olarak kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. 

Maliyet düşürmek veya daha kısa sürede bağlantı için yaygın olarak RGB şerit ledlerin başlangıç ve bitiş uçlarındaki erkek-dişi konnektörler birbirine bağlanmaktadır. Bu şekilde yapılan hatalı bağlantı sonucu renklerde değişiklik ve parlaklıkta azalma görülmektedir. Bu durum trafo veya kumandanın çıkış gücüyle ilgili değildir. Renk ve parlaklığın eşit olması için RGB Repeater (RGB amplifier) kullanılmalıdır. Setlerin kaliteli ve uzun yıllar boyunca kullanılması için metal kasalı rgb repeater tercih ediyoruz.

Led tavan aydınlatmasını daha pratik hale getirmek ve son kullanıcılarında kolaylıkla montaj yapabileceği şekilde 5 metreden 30 metreye kadar RGB Şerit Led Setleri satışta

Model: ENR-1371
10M RGB ŞERİT LED SETİ - TAK ÇALIŞTIRDekoratif led tavan aydınlatması, gizli ışık uygulamalarında kullanılmak üzere ENR LED Aydınlatma tarafından profesyonel olarak hazırlanmış RGB Şerit LED setlerimizi güncelledik. Son kullanıcıya hitap eden RGB şerit led setleri ön kurulum yapı..
146.35TL
Ex Tax:124.03TL
Model: ENR-1372
15M RGB ŞERİT LED SETİ - TAK ÇALIŞTIRDekoratif led tavan aydınlatması, gizli ışık uygulamalarında kullanılmak üzere ENR LED Aydınlatma tarafından profesyonel olarak hazırlanmış RGB Şerit LED setlerimizi güncelledik. Son kullanıcıya hitap eden RGB şerit led setleri ön kurulum yapı..
257.00TL
Ex Tax:217.80TL
20M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ 20M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ
Hot Ücretsiz Kargo
Model: ENR-1373
20M RGB ŞERİT LED SETİ - TAK ÇALIŞTIRDekoratif led tavan aydınlatması, gizli ışık uygulamalarında kullanılmak üzere ENR LED Aydınlatma tarafından profesyonel olarak hazırlanmış RGB Şerit LED setlerimizi güncelledik. Son kullanıcıya hitap eden RGB şerit led setleri ön kurulum yapı..
328.39TL
Ex Tax:278.30TL
25M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ 25M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ
Ücretsiz Kargo
Model: ENR-1374
25M RGB ŞERİT LED SETİ - TAK ÇALIŞTIRDekoratif led tavan aydınlatması, gizli ışık uygulamalarında kullanılmak üzere ENR LED Aydınlatma tarafından profesyonel olarak hazırlanmış RGB Şerit LED setlerimizi güncelledik. Son kullanıcıya hitap eden RGB şerit led setleri ön kurulum yapı..
421.20TL
Ex Tax:356.95TL
30M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ 30M RGB ŞERİT LED SETİ - KOLAY MONTAJ
Ücretsiz Kargo
Model: ENR-1375
30M RGB ŞERİT LED SETİ - TAK ÇALIŞTIRDekoratif led tavan aydınlatması, gizli ışık uygulamalarında kullanılmak üzere ENR LED Aydınlatma tarafından profesyonel olarak hazırlanmış RGB Şerit LED setlerimizi güncelledik. Son kullanıcıya hitap eden RGB şerit led setleri ön kurulum yapı..
478.31TL
Ex Tax:405.35TL
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
BİLGİLENDİRME
WEB SİTEMİZE BAKIM YAPILMAKTADIR LÜTFEN SİPARİŞ VERMEYİNİZ